رئیس زندان اردکان خبر داد: آزادی ۹۳ نفر و تخفیف مجازات ۱۸۹ نفر از زندانیان زندان اردکان در راستای اعمال بخشنامه عفو مقام معظم رهبری

حسن مددی مقدم رئیس زندان شهرستان اردکان در جریان دیدار حضوری با مددجویان این ندامتگاه، بر لزوم استفاده صحیح آنان از امتیازات و امکانات تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان؛ در راستای رسیدگی به مشکلات معیشتی و قضایی مددجویان و طبق برنامه منظم رئیس زندان اردکان، مشکلات زندانیان این ندامتگاه مورد بررسی قرار گرفت.

حسن مددی مقدم با توجه به اینکه تعداد زیادی از زندانیان مشمول عفو مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شدند، با ابراز امیدواری نسبت به کاهش آمار زندانیان، انجام امورات اصلاحی و تربیتی مناسب و برنامه ریزی شده در زندان و استفاده صحیح زندانیان از فرصتها،امکانات و فضاهای فرهنگی ایجاد شده را یکی از عوامل عدم بازگشت مجدد آنان به زندان برشمرد.

وی همچنین اظهار داشت:خوشبختانه در ماه اخیردر راستای اعمال آیتمهای بخشنامه عفو مقام معظم رهبری تعداد ۱۸۹ نفر از زندانیان زندان اردکان ، در نهایت مشمول عفو و تعداد ۹۳ نفر زندانی آزاد شدند که در نوع خود آمار قابل توجه و امیدوارکننده ای میباشد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*