تقدیر معاون سازمان زندانهای کشور از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد

مدیر کل زندانهای استان یزد با اهدای لوحی از سوی معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندانها و اقدامات تآمینی و تربیتی کشور  از مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد ؛ رضا ذوالفعلی نژاد با حضور در دفتر مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ضمن تقدیر از  این مسئول به دلیل تعامل ، حمایت و همکاری در توسعه فعالیت های فرهنگی بخصوص اقدامات مربوط به هفته ی کتاب و انتخاب کتابخانه زندان مرکزی یزد به عنوان نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی زندانهای سراسر کشور، تقدیر نامه ای از طرف معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندانهای کشور به وی اعطا نمود.

وی ضمن تبریک به دلیل انتخاب استان یزد به عنوان پایتخت کتاب، اظهار امیدواری کرد که با همکاری و تعامل بتوان سرانه مطالعه در یزد را توسعه داد.

در ادامه این نشست مجید جوادیان زاده مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد نیز ضمن تقدیر از  اداره کل زندانها به دلیل فعالیت های ابتکاری در حوزه کتاب و کتابخوانی، خواستار اجرای برنامه های جدی تر در این حوزه طی سال آینده شد.

در پایان این نشست مدیر کل زندانهای استان با اهدای لوحی ازسوی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت   سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از همکاری این نهاد با اداره زندانهای استان یزد تقدیر به عمل آورد .

گفتنی است معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان یزد و رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان یزد در این نشست حضور داشتند .

متن لوح تقدیر اهدایی به مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان به شرح ذیل است

(کتاب دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است) مقام معظم رهبری

جناب آقای مجید جوادیان زاده

مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد

با سلام و احترام

بدون شک کتاب سبزترین  برگی است که معرفت را به ارمغان می آورد و دلها را به فروغ دانایی فروزان می سازد امید داریم برگهای سبز کتاب ، همیشه طراوت بخش زندگی شما باشد .

انتخاب کتابخانه زندان مرکزی یزد بعنوان نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی زندانهای سراسر کشور فرصتی است ارزشمند برای قدردانی از حامیان و مروجان فرهنگ کتاب و کتابخوانی

بدینوسیله به پاس حمایت های بی دریغ آن مدیریت محترم در تجهیز کتابخانه زندان مرکزی یزد و حمایت از مطالعه و کتابخوانی در بین زندانیان ، این لوح سپاس بحضور تقدیم و از زحمات جنابعالی تقدیر و تشکر نموده و مزید توفیقتان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

حجتی پور

معاون سلامت اصلاح و تربیت

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*