تقدیر معاون سازمان زندانهای کشور از مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد

مدیر کل زندانهای استان یزد با اهدای لوحی از سوی معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندانها و اقدامات تآمینی و تربیتی کشور  از مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد ؛ رضا ذوالفعلی نژاد با حضور در دفتر مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد ضمن تقدیر از  این مقام مسئول به دلیل تعامل ، حمایت و همکاری در توسعه فعالیت های کتاب و کتابخوانی در زندانهای استان تقدیر نامه ای از طرف معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندانهای کشور به وی اعطا نمود .

این مقام مسئول ضمن تبریک به دلیل انتخاب استان یزد به عنوان پایتخت کتاب گفت : در استان یزد زیر ساخت های بسیار خوبی در زمینه کتاب و کتابخوانی به وجود آمده که این مهم حاصل اهتمام اداره کل ارشاد اسلامی، نهاد کتابخانه های عمومی و سایر دستگاه های اجرایی  است .

وی با اشاره به برگزاری بسیار مناسب برنامه ها در هفته کتاب در زندان مرکزی یزد گفت : انتخاب زندان مرکزی یزد به عنوان اولین پایگاه کتاب و کتابخوانی زندانهای سراسر کشور رونق و کشف استعدادهای بسیار خوبی را در زمینه کتاب و کتابخوانی در مددجویان به همراه داشت و تعداد زیادی از مددجویان با کتاب مانوس شده اند .

مدیر کل زندانهای استان در این دیدار از گستردگی فعالیت های هنری بیش از پیش در زندان های استان خبر داد و گفت : تمام سعی و تلاش واحد های مختلف بر آن است که مددجویان، اصلاح شده و به جامعه بازگردانده شوند که این موضوع همت و همکاری تمام دستگاه ها را میطلبد .

در ادامه این نشست رقیه دوست فاطیمیها مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از همکاری اداره کل زندانها در برنامه های مختلف با این آمادگی خود را برای همکاری های بیشتر در زمینه کتاب و کتابخوانی با اداره کل زندانهای استان بیان نمود .

در پایان این نشست مدیر کل زندانهای استان با اهدای لوحی ازسوی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از همکاری این نهاد با اداره زندانهای استان یزد تقدیر به عمل آورد .

کلیه کارکنان نهاد کتابخانه های عمومی استان نیز از سوی مدیر کل زندانهای استان یزد با اهدای لوحی تقدیر شدند .

گفتنی است معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان یزد، رئیس اداره فرهنگی و تربیتی اداره کل زندانهای استان یزد در این نشست حضور داشتند .

متن لوح تقدیر اهدایی به مدیر کل نهاد کتابخانه های عمومی استان به شرح ذیل است

(کتاب دروازه ای به سوی جهان گسترده دانش و معرفت است) مقام معظم رهبری

سر کار خانم دوست فاطمیها

مدیر کل محترم نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد

با سلام و احترام

بدون شک کتاب سبزترین  برگی است که معرفت را به ارمغان می آورد و دلها را به فروغ دانایی فروزان می سازد امید داریم برگهای سبز کتاب ، همیشه طراوت بخش زندگی شما باشد .

انتخاب کتابخانه زندان مرکزی یزد بعنوان نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی زندانهای سراسر کشور فرصتی است ارزشمند برای قدردانی از حامیان و مروجان فرهنگ کتاب و کتابخوانی

بدینوسیله به پاس حمایت های بی دریغ آن مدریت محترمه در تجهیز کتابخانه زندان مرکزی یزد و حمایت از مطالعه و کتابخوانی در بین زندانیان ، این لوح سپاس بحضور تقدیم و از زحمات سرکار عالی تقدیر و تشکر نموده و مزید توفیقتان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

حجتی پور

معاون سلامت اصلاح و تربیت

سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*