در نشستی با حضور مدیرکل زندان های استان مطرح شد؛ عزم جدی بانوان نیکوکار یزدی برای آزادی مددجویان محکوم مالی غیر عمد در زندان

در راستای کمک به مددجویان نسوان به خصوص محکومین مالی و جرائم غیر عمد ، نشستی با حضور مدیر کل اداره زندانهای استان و مدیرکل امور اجتماعی استانداری یزد به میزبانی دفتر امور بانوان و خانواده استانداری این شهر برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ در این نشست که به میزبانی دفتر مدیر کل بانوان و خانواده استانداری یزد برگزار گردید مدیر کل اداره زندانهای استان ، مدیرعامل ستاد دیه یزد، مدیر کل امور اجتماعی استانداری و جمعی از بانوان نیکوکار یزدی حضور داشتند .

در این نشست رضا ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندانهای استان یزد ضمن تشریح وضعیت مددجویان اندرزگاه نسوان زندان مرکزی یزد به بیان فعالیت های صورت گرفته در راستای اصلاح و تربیت مددجویان در زندان های استان و بخصوص اندرزگاه نسوان پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات مالی مددجویان این اندرزگاه افزود : بانوان مددجوی واجد شرایط برای نخستین بار در استان یزد رای باز شدند و ضمن فراهم آمدن زمینه اشتغال و کسب درآمد برای آنها می توانند پس از پایان ساعت کاری روزانه، به محل زندگی خود برگردند.

این مقام مسئول گفت : هم اکنون در اندرزگاه نسوان زندان مرکزی یزد ۶ مددجوی محکوم مالی جرائم غیر عمد هستند که برای آزادی آنها بیش از ۱۴ میلیارد ریال نیاز است.

در ادامه ی این نشست فاطمه دانش مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد از بانوان خیری که در این نشست حضور داشتند خواست تا با مجموعه ی زندانهای استان همکاری نزدیکی داشته باشند تا هرچه سریعتر بتوانند زمینه آزادی این محکومین را فراهم سازند .

در پایان این جلسه مدیر کل امور بانوان از اجرای طرح ( اکرام فاطمیه ) در ایام سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد که عواید آن به کمک برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اندرزگاه نسوان زندان مرکزی اختصاص خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*