امضاء تفاهم نامه همکاری بازداشتگاه ابرکوه با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان

طی نشستی تفاهم نامه همکاری بین رئیس بازداشتگاه شهرستان ابرکوه و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابرکوه به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی بازداشتگاه شهرستان ابرکوه ؛ علی بورقی سرپرست بازداشتگاه و مجتمع اشتغال ابرکوه گفت : در راستای ارتقاء سلامت فردی و عمومی زندانیان،کارکنان و سربازان وظیفه طی هماهنگی بعمل آمده با مسئولین محترم شبکه بهداشت شهرستان، نشستی در محل اداره ی بهداشت و درمان شهرستان ابرکوه برگزار گردید.

در این نشست دکتر اکرمی رئیس شبکه بهداشت ، علی بورقی سرپرست بازداشتگاه ابرکوه ، حقدوست کارشناس مبارزه با بیماریهای شبکه بهداشت، زمانی جانشین و فرمانده یگان حفاظت و کارگر مسئول بهداری بازداشتگاه نیز حضور داشتند .

در این نشست بورقی سرپرست بازداشتگاه و مجتمع اشتغال در خصوص موقعیت حساس بازداشتگاه و مجتمع اشتغال وشرایط خاص آن به خصوص در زمینه کمبود امکانات به بحث و گفتگو پرداخت و خواستار هرگونه تعامل و همکاری از سوی مجموعه شبکه بهداشت شهرستان در زمینه بهداشت فردی، عمومی و بهداشت محیط و… شد.

در ادامه دکتر اکرمی نیز با اشاره به اهمیت موضوع سلامت فردی و عمومی افراد پرداخت و قول هر گونه مساعدت و همکاری در زمینه اجرای برنامه های آموزشی ، انجام واکسیناسیونهای دوره ای، ارائه خدمات اورژانسی و غیره…. را ارائه نمود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*