نشست مدیر کل زندان های استان یزد با مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد

مدیر کل زندان های استان یزد با مدیر کل ، مسئولین و پیمانکاران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد در راستای اجرای تفاهم نامه فی مابین اداره کل زندانها و اداره کل منابع طبیعی یزد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ در این نشست رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندانهای استان یزد ، محمد رضا رفیعی زاده معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان یزد ، حمید کامل برون مدیر عامل بنیاد تعاون زندانیان استان یزد و ابوالفضل دهقان مسئول اداره اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندانهای استان یزد با حضور در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد حضور یافته و  در رابطه با به کارگیری مددجویان در منابع طبیعی به تبادل نظر و گفتگو پرداختند .

در این نشست که مدیر کل، معاونین ، روسای ادارات و پیمانکاران اداره کل منابع طبیعی نیز شرکت داشتند، و  چگونگی بکار گیری مددجویان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

در ابتدای این نشست محمد رضا آخوندی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری ضمن تشکر از حضور مدیر کل اداره زندانهای استان یزد و مدعوین گزارشی از اقدامات انجام شده بر اساس تفاهم نامه منعقده  فی ما بین ادارات کل سخن گفت .

در ادامه ی این نشست رضا ذوالفلعی نژاد مدیر کل زندانهای استان یزد از تلاش های منابع طبیعی در راستای آموزش و بکارگیری مددجویان تقدیر نموده و در رابطه با محسنات و چگونگی بکار گیری مددجویان بر حسب توان و تجربه هایی که دارا هستند موضوعاتی را بیان نمود.

وی در ادامه از همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان بافق در بکارگیر  ۲۸ نفر  از مددجویان تقدیر نموده و از سایر ادارات و همچنین پیمانکاران درخواست کرد تا با اعتماد و اطمینان کامل به بکار گیری مددجویان اقدام نموده و این فعل را عملی خداپسندانه دانست .

سپس مشکلات و ابهامات موجود در این زمینه توسط روسای ادارات و پیمانکاران مطرح و مقرر گردید تا تعداد نیروی مورد نیاز توسط پیمانکاران و ادارات حداکثر ظرف یک هفته به بنیاد تعاون زندانیان استان یزد اعلام و اقدام مقتضی در زمینه بکار گیری آنان بعمل آید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*