بازدید معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای یزد از زندان اردکان

به منظور نظارت بر عملکرد سازمانی و بررسی مسائل ومشکلات موجود ،محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت ،اصلاح وتربیت به همراه حسین سبزواری و عبدالحمید حکیمی رؤسای بازرسی و حفاظت اطلاعات زندانهای یزد از زندان شهرستان اردکان بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛در این بازدید که در معیت مددی مقدم رئیس زندان اردکان انجام شد از روند فعالیت کلیه واحدها بررسی به عمل آمد و در مورد مسائل و مشکلات در حوزه های مختلف راههکارهای لازم ارائه گردید.
همچنین رفیعی زاده معاون سلامت،اصلاح وتربیت زندانهای یزد با اشاره به نقش مهم ارائه عملکردهای ماهیانه،تشکیل جلسات کارگروهی مبنی بر الزام اجرای مصوبه ها در حوزه های مختلف را عاملی جهت به حداقل رسیدن مشکلات زندان برشمرد.
وی همچنین ارتباط بیش از پیش مددکاران با نادمین در جهت تفهیم قوانین و تبصره های مربوط به آنها را خواستار شد و گفت:هر زندانی همانند یک شهروند عادی به جز مواردی که مربوط به حبس می شود دارای حقوق شهروندی است که میبایست آن را از مسئولین زندان مطالبه نماید و در این راستا آگاهی دادن و اعمال این حقوق برعهده دست اندرکاران زندان می باشد.
در ادامه رفیعی زاده خواستار افزایش فعالتهای فرهنگی و تربیتی شد واظهار داشت :مادامی که زندانیان در برنامه های فرهنگی و تربیتی تدوین شده از سوی زندان شرکت کنند نه تنها آسیبهای زندان کاهش میابد بلکه به پردازش شخصیت و رحیه زندانیان جهت ایجاد یک اجتماع وجامعه سالم کمک می نماید.
همچنین عبدالحمید حکیمی رئیس حفاظت و اطلاعات زندانهای یزد نیز با اشاره به وضعیت مناسب زندانیان در اندرزگاههای مختلف ساخت اندرزگاه جدید را در راستای تفکیک وطبقه بندی زندانیان با جرائم مختلف برشمرد و اظهار امیدواری نمود که با افتتاح این اندرزگاه اندکی از ازدحام و مشکلات ناشی از افزایش آمار زندانیان کاسته شود.
گفتنی است در ادامه این بازدید حسین سبزواری رئیس بازرسی زندانهای یزد عملکرد کلی مجموعه زندان اردکان را خوب توصیف نمود وبا توجه به آمار رو به افزایش زندانیان خواستار کنترل بیشتر در حوزه های امنیتی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*