آزادی دو محکوم مالی در زندان اردکان

رئیس زندان اردکان گفت :به همت شورای صلحی زندان و همچنین حمایت نماینده مردم شریف اردکان در مجلس شورای اسلامی، دو نفر زندانی محکوم مالی با عنایت وتوجه خیرین محترم،آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛ دو نفر مددجو محکوم مالی که مدتی را در زندان اردکان تحمل حبس مینمودند با کمک خیرین آزاد و کلیه بدهی های این زندانیان به میزان مبلغ یکصد میلیون ریال پرداخت و از شاکیان ایشان رضایت اخذ گردید.

حسن مددی مقدم با اعلام این خبر افزود: نظر به کاهش جمعیت کیفری زندانها و در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی ناشی از حبس سرپرست خانواده به واسطه ارتکاب جرمهای مختلف ، زندانیان دارای محکومیتهای مالی شناسایی و تا حد ممکن از سوی مددکاران وشورای صلحی مستقر در زندان با شاکیان این افراد رایزنی به عمل می آید وچنانچه رضایتی با پرداخت وجه مالباخته انجام شود ،خیرین محترم تا حد توان در این عمل خداپسندانه شرکت و موجب ترمیم بخشی از ناهنجاریهای جامعه می شوند.

وی همچنین با تشکر از دکتر تابش نماینده مردم اردکان در مجلش شورای اسلامی و خیرینی که نگاه ویژه به زندانیان جرائم مالی ، مهریه، تصادف و… دارند، این مساعدتها را به مانند یک جشن گلریزان توصیف نمود که در راستای اهداف و نگرش ستاد دیه می باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*