تقدیر ویژه از اداره کل زندان های استان یزد برای چهارمین سال متوالی در اجلاس استانی نماز

­اداره کل زندان های استان یزد در چهارمین اجلاس استانی نماز ، موفق به کسب عنوان برتر شد و مدیرکل زندان های استان یزد نیز از سوی استاندار یزد مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ در چهارمین اجلاس استانی نماز که با حضور جمعی از مسئولین و مردم با رویکرد شیوه های دعوت به نماز در تالار شکیب شهرستان مهریز برگزار شد، بر اساس نظر هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان، مجموعه فعالیت های نماز اداره کل زندان های استان یزد در سال ۱۳۹۶ شایسته تقدیر ویژه گردید.

متن لوح تقدیر استاندار یزد و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز بدین شرح است:

جناب آقای رضا ذوالفعلی نژاد

مدیر کل محترم زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان

سلام علیکم

انسانهای شایسته و رشد یافته ، همیشه و در همه حال در مسیر تکامل زندگی ، به خوبی ها و نیکی ها می اندیشند و آن گاه که این حسنات ، رنگ و بوی الهی گرفته و در تلاش برای توسعه و ترویج (( نماز )) باشد ، از ارزش ، قداست و پاداش بی حساب برخوردار است .

با عنایت به اینکه بر اساس نظر هیآت ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان ، مجموعه فعالیت های نماز آن دستگاه در سال ۱۳۹۶ شایسته تقدیر ویژه گردیده است ، به پاس اهتمام جنابعالی و همکاران محترم در امر توسعه  و ترویج فرهنگ اقامه نماز از زحمات شما به عنوان فعال در عرصه نماز تشکر و قدردانی به عمل می آید.

از خداوند متعال دوام توفیقاتتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)  مسئلت مینمایم ، امید است تلاش به عمل آمده مرضی خداوند منان قرار گیرد و همه ما از برپا کنندگان واقعی نماز محسوب فرماید .

محمد رضا قمی

استاندار و رئیس ستاد اجلاس استانی نماز

در این مراسم همچنین فرماندار مهریز و رئیس ستاد اقامه نماز استان یزد به اهمیت برگزاری اینگونه اجلاس ها و همکاری مردم و تشکل ها در ترویج نماز در جامعه تاکید کردند.

این اجلاس با هدف تجلیل از فعالان عرصه نماز در طول سال و از بین همه اقشار که طی نامه نگاری به ادارات معرفی می شوند و همچنین تجلیل از دستگاه های دولتی در بحث نماز و ارزیابی و امتیاز بندی در سه سطح دستگاه های شایسته تقدیر ویژه، شایسته تقدیر و دستگاه هایی که تذکر داده شده برگزار شد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*