تقدیر معاون سازمان زندان های کشور از مدیرکل زندان های استان یزد

معاون سلامت، اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور بواسطه اقدامات ارزشمند مجموعه ی زندان های استان یزد در راستای توجه به کتاب و کتابخوانی و همچنین انتخاب زندان یزد به عنوان نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی زندان های سراسر کشور،  از مدیرکل زندان های استان یزد تقدیر کرد.

متن لوح تقدیر حجتی پور ، معاون سلامت اصلاح و تربیت سازمان زندان های کشور بدین شرح است؛

جناب آقای رضا ذوالفعلی نژاد

مدیرکل محترم زندان های استان یزد

با سلام و احترام

مجد و بالندگی را همواره باید از فرهیختگانی انتظار داشت که ایمان و امید را در مسیر توسعه فرهنگ و تمدم ایران اسلامی به کار گرفته اند ، بی شک توسعه و ترویج  فرهنگ مطالعه  و کتابخوانی از مهمترین اقدامات در جهت رسیدن به تفکر صحیح و قرار گرفتن در مسیر درست زیستن میباشد .

انتخاب کتابخانه ی زندان مرکزی یزد بعنوان نخستین پایگاه کتاب و کتابخوانی در زندانهای سراسر کشور ، نشان از اهتمام جنابعالی و توجه به امر اصلاح و تربیت زندانیان دارد .

اینجانب به نوبه خود از زحمات جنابعالی و سایر همکاران ساعی و زحمت کش اداره کل زندانهای استان تقدیر و تشکر نموده ، مزید توفیق را در این زمینه از خداوند متعال برایتان مسئلت مینمایم .

حجتی پور

معاون سلامت و اصلاح و تربیت

 

گفتنی است این لوح در آیین پایانی هفته ی کتاب که به میزبانی زندان مرکزی یزد برگزار شد، توسط حجت الاسلام ربانی معاون اداره کل فرهنگی تربیتی سازمان زندان های کشور به رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد اهدا شد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*