بازدید رئیس دادگستری شهرستان میبد از زندان اردکان

رئیس دادگستری شهرستان میبد از زندان اردکان بازدید به عمل آورد .

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان ؛ حسین بیکی رئیس دادگستری شهرستان میبد به همراه خانم برجسته معاون قضایی دادگستری و محمدحسین دهقان دادرس شعبه ۱۰۲ این شهرستان از مجموعه زندان اردکان بازدید نمودند .

رئیس دادگستری میبد در این بازدید گفت : سرکشی از زندانها و رسیدگی به امور زندانیان از برنامه های متداول دادستان، دادسرا، قضات اجرای احکام و دادیاران است که با هدف افزایش رسیدگی موثر به امور زندانیان و توسعه خدمات حقوق شهروندی است.

حسین بیگی افزود : دستگاه قضایی در تلاش است تا از مجازات زندان به عنوان یک ابزار موثر اصلاحی و تربیتی و توانمندسازی زندانی برای فراگیری آموزه های موثر و مهارت های اساسی زندگی و بازگشت سعادتمندانه به جامعه استفاده کند تا وی پس از آزادی از زندان و ورود به جامعه به عنوان یک فرد مفید برای زندگی اجتماعی مورد استقبال مردم و افکار عمومی قرار گیرد.

وی در ادامه بازدید از اندرزگاه ها، اماکن فرهنگی و آموزشی و همچنین روند ساخت و تجهیز اندرزگاه جدید ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در زندان اردکان از تلاش رئیس و کارکنان زندان تقدیر و تشکر نمود و افزود: شرط بهره مندی مددجویان از بخشنامه های قوه قضائیه فعالیت های آنان در بخش های فرهنگی و اصلاحي زندان ، برنامه های اشتغال و حرفه آموزی و رضایت مجموعه زندان خواهد بود.

رییس زندان اردکان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولین قضایی شهرستان میبد در زندان گفت: این بازدید ها در جهت رفع مشکلات قضایی و افزایش نشاط مددجویان  و بررسی مشکلات حضوری آن ها انجام می شود.

وی در ادامه ضمن بیان مشکلات قضایی مددجویان افزود : امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با مجموعه های قضایی استان گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی آنها مشخص شود.

همچنین در این بازدید رئیس دادگستری با جمعی از زندانیان نیز دیدار کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*