پرسمان دینی ویژه زندانیان با محوریت فرهنگ انتظار و شاخصه یاران امام زمان(عج) ویژه مددجویان زندان اردکان

در راستای نیاز مخاطبان و پاسخگویی به سوالات دینی وهمچنین تحقق برنامه های آموزشی ،به همت واحد فرهنگی زندان اردکان  حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینعلی امامی در پرسمان دینی زندان اردکان شرکت نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان اردکان:در برنامه پرسمان دینی که با محوریت فرهنگ انتظار و شاخصه یاران امام زمان(عج) و با حضور پرشور زندانیان انجام شد، حجت الاسلام امامی با اشاره به ضرورت استمرار پرداخت به موضوع فرهنگ انتظار در جوامع اسلامی،حفظ شریانهای  متصل به ولایت را ازعوامل عدم انحراف در نگرش به این موضوع برشمرد.

وی همچنین افزود: موضوع انتظار و اميد به قيام يک مصلح جهانى که به وضع نابسامان جوامع بشرى سامان بخشد و تبعيضها، بى عدالتيها، جنگ و خونريزى و مفاسد را از محيط زندگى انسانها برچيند، يکى از مسائلى است که اديان و مذاهب مختلف روى آن تکيه مى‏ کنند. و آن را عامل موثّري براي حرکتهاي فردي و اجتماعي دانسته که غالباً به جنبشهاي ضد استعماري مي انجامد.

بنا به این گزارش ؛ مهدویت در آیینه آیات قرآن، نقش انقلاب اسلامی در عصر غیبت، آسیب‏‌های پیش روی مهدویت، منجی در ادیان دیگر و غرب و مهدویت از دیگر موضوعاتی است که در برنامه پرسمان دینی به صورت تخصصی دنبال می‏‌شود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*