مدیر کل زندان های استان یزد در جشنواره ورزشی کارکنان و سربازان وظیفه: زندانبانی نیاز به پرسنل سالم و با نشاط دارد

مدیرکل زندان های استان یزد در جشنواره ورزشی کارکنان این مجموعه گفت: زندانبانی و تحقق اهداف اصلاحی و تربیتی،  نیاز به پرسنل سالم و با نشاط دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ همزمان با هفته ی تربیت بدنی و ورزش به منظور بالا بردن نشاط روحی و جسمی ، به همت اداره فرهنگی و تربیتی و با همکاری هییت ورزش همگانی شهرستان یزد جشنواره ورزشی ویژه کارکنان و پرسنل وظیفه زندانهای استان یزد برگزار شد .

در این مراسم که با حضور مدیر کل و مسئولین ستادی زندانهای استان یزد در زمین چمن این اداره کل  برگزار گردید ، کارکنان و پرسنل وظیفه در کنار یکدیگر به اجرای ورزش صبحگاهی و مسابقات ورزشی متنوع  پرداختند .

مدیر کل زندانهای استان یزد ضمن تبریک هفته ی تربیت و بدنی به کارکنان و پرسنل وظیفه و با تاکید بر نقش ورزش در جلوگیری از هر گونه کسالت و افسردگی گفت : امروزه به دلیل وجود زندگی ماشینی و صنعتی ، نیاز به ورزش و تحرک بیش ازگذشته در زندگی روزمره ی انسانها  احساس میشود و با تحرک و ورزش میتوان از بسیاری از بیماری های خطرناکی  نظیر  ، فشار خون، چربی خون ،  بیماری های قلبی و عروقی و سکته های قلبی و …. جلوگیری نمود .

رضا ذوالفعلی نژاد در ادامه با اشاره به سخت و طاقت فرسا بودن شغل زندانبانی افزود : مددجویان نیاز به پرسنل شاداب و با نشاط دارند ، زندانبانان باید در تمام مراحل کاری و در تمام بخشهای مختلف چه در بخش امنیتی و چه در بخش فرهنگی و هنری انسانهای محکم و شادابی  باشند زیرا اثر بخشی انسانهای سست و کم نشاط و  کم تحرک بسیار کم خواهد بود و کارکنان میتوانند این نشاط و شادابی را با ورزش به دست آورند .

وی با اشاره به امکانات بسیار خوب ورزشی در مجموعه زندانها از کارکنان و پرسنل وظیفه دعوت کرد تا از این ظرفیت به وجود آمده حداکثر استفاده را ببرند .

در ادامه ی این برنامه نیز مسابقات ورزشی در رشته های دارت ، تیر اندازی با کمان ، فیریزبی و فوتبال حبابی بین کارکنان و پرسنل وظیفه برگزار شد .

گفتنی است در پایان این برنامه از افراد برتر در مسابقات برگزار شده  و همچنین فعالان عرصه ی ورزشی با اهدای جوایزی تقدیر شد .

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*