آیین بازگشایی مرکز یادگیری محلی تربیت در زندان مرکزی یزد

آیین بازگشایی مرکز یادگیری محلی تربیت زندان مرکزی یزد با همکاری اداره سوادآموزی ناحیه ۲ این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان یزد در آیین افتتاحیه این مراسم با تاکید بر اهمیت موضوع سواد آموزی در جامعه گفت : امروزه با پیشرفت علم و دانش ، اهمیت سواد آموزی چندین برابر از پیش گشته تا جایی که کسانی که از نعمت سوادآموزی محروم هستند در بسیاری از موضوعات به مشکل برخواهند خورد .
محمدرضا رفیعی زاده در ادامه از مددجویان خواست تا با حضور حداکثری خود در این مرکز یادگیری، به ارتقای سطح علمی خود بپردازند .
در ادامه این مراسم امین الرعایا معاون سواد آموزی استان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده در زندان و با اشاره به این موضوع که حرکت فرهنگی تربیتی در زندان های استان یزد نسبت به سایر استانها پیشرو می باشد در خصوص ایجاد این مرکز ابراز امیدواری کرد و از مددجویان خواست تا این فرصت را محترم شمرده و بهره حداکثری را از این مرکز یادگیری ببرند تا قدم محکمی در خصوص مهارت آموزی و ریشه کن کردن بی سوادی در زندان برداشته شود.
گفتنی است در این برنامه جمعی از مسئولین اداره کل و زندان مرکزی حضور داشتند ودر پایان این مراسم احکام ابلاغ مدیر این مرکز و اعضاء به آنها عطا گردید.
در پایان این برنامه گروه تاتر زندان مرکزی یزد متنی برگرفته از سخنان نورانی امام علی(ع) در مقایسه ی علم و ثروت را نمایشنامه خوانی کردند .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*