معاون اداره کل زندان های استان یزد: هدف، ارتقاء سلامت اداری و ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع است

نشست کارگروه سلامت اداری اداره کل زندان های استان یزد به میزبانی مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه؛ کارگروه سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان یزد و جمعی از مسئولین ستادی این دستگاه، در محل مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه برگزار شد.

محمدرضا رفیعی زاده در این نشست ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند صورت گرفته در راستای تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی در مجموعه ی زندان های استان یزد ، گفت: تلاش های انجام شده در زمینه سلامت اداری و حقوق شهروندی بیشتر جنبه پیشگیری دارد چراکه اداره کل زندان های استان یزد طی سال های گذشته عملکرد بسیار مطلوبی داشته و با استانداردهای مد نظر بخشنامه های ارسالی از سوی سازمان زندان ها اختلاف اندکی داریم.

معاون اداره کل زندان های استان یزد در ادامه اظهار داشت: جامعه هدف ما در حوزه تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی گسترده تر است بگونه ای که باید برای مددجویان، خانواده زندانیان و حتی پرسنل وظیفه نیز برنامه ریزی مناسب و خوبی داشته باشیم.

وی افزود: از دیگر اهداف این کمیته رفع نواقص زندان ها و ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه هدفمان است که لازم است تلاش مسئولین در راستای ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات انجام شود.

رفیعی زاده همچنین بر لزوم اطلاع رسانی صحیح به مخاطبین تاکید کرد و گفت: در بسیاری از خدماتی که به مددجویان، خانواده ها و سایر جامعه هدف ارائه می شود باید شفافیت و آگاهسازی به موقع و صحیح صورت گیرد.

در ابتدای این نشست نیز حسین سبزواری، دبیر کمیته سلامت اداری به تشریح مصوبات نشست پیشین پرداخته و اهداف و سرفصل های این کمیته را عنوان کرد.

همچنین سایر اعضاء به ایراد نقطه نظرات خود درخصوص رفع مشکلات بازداشتگاه و مجتمع اشتغال و حرفه آموزی ابرکوه پرداخته و مصوباتی جهت اجرا به تایید اعضا رسید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*