مدیرکل زندان های استان یزد: اعضای تعاونی ها اعتبار، مسکن و مصرف باید شفافیت و صداقت را در سرلوحه کار خود قرار دهند

مدیرکل زندان های استان یزد در نشست مشترک با اعضای تعاونی های اعتبار ، مصرف و مسکن این اداره کل گفت: شفافیت و صداقت را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد ضمن آرزوی موفقیت برای اعضای جدید تعاونی های اداره کل زندان های استان یزد گفت: شما منتخبان کارکنان هستید و پرسنل از شما انتظار دارند تا پاسخگوی اعتماد آنها باشید.

وی با تاکید بر ضرورت نقش تعاونی ها در ادارات، افزود: فلسفه وجودی تعاونی ها در ادارات، پشتوانه سازی و حمایت از پرسنل است تا با برنامه ریزی مناسب، سرمایه گزاری هدفمند و تاثیرگزاری برای آینده پرسنل داشته باشند.

وی شفاف سازی را یکی از راهکارهای موفقیت در کار تعاونی ها دانست و گفت: همکاران حق دارند که از محاسبات مالی، گزارش ها و اقدامات تعاونی ها آگاه باشند و به همین منظور اعضا باید شفافیت و صداقت را در سرلوحه کار خود قرار دهند.

این مقام مسئول در ادامه با بیان سیاست های سازمان زندانها در مورد وظایف تعاونی ها گفت : تمام تلاش اعضای مجمع باید در حول محور دو موضوع رفاه و درآمدزایی برای پرسنل باشد که این دو مهم نیازمند برنامه ریزی دقیق و همت عالی است.

وی افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر و بالابردن سطح رضایت و رفاه همکاران باید نشست های ماهیانه بین اعضای مجمع تعاونی ها برگزار و باتوجه به نیاز همکاران ، به صورت فصلی نیز تصمیم گیری های مناسبی انجام شود.

گفتنی است در ابتدای این نشست، اعضای جدید مجمع تعاونی ها به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*