دانش آموزان یزدی تحت پوشش مرکز مراقبت بعداز خروج در جشن حمایتی

خانواده و فرزندان تحت پوشش مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان یزد با جشنی به استقبال بازگشایی مدارس رفتند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان استان یزد ؛ در این جشن که با حضور مدیرکل اداره زندانهای استان یزد همراه بود هنرمندان مطرح استان یزد به اجرای برنامه برای خانواده و فرزندان مددجویان پرداختند .

در ادامه مدیر کل اداره زندانهای استان یزد به بیان موضوعاتی در زمینه تحصیل پرداخت و بر ضرورت سواد در جامعه امروز تاکید کرد.

رضا ذوالفعلی نژاد در ادامه با اشاره به تاکید قرآن کریم درباره ضرورت فراگیری علم، گفت: آینده ی نسل امروز در گرو درس و تلاش است که ثمره ی ان را در آینده خواهید دید چراکه نسل امروز، آینده کشور را برنامه ریزی و اداره خواهند کرد.

وی گفت: اداره کل زندان های استان یزد خواستار ادامه ی تحصیل همه ی دانش آموزان تحت پوشش مرکز مراقبت بعداز خروج است و سعی داریم همچون بقیه ارگانها و سازمانهای حمایتی در دانش آموزان باشیم و کمک خواهیم کرد تا بتواند با ادامه ی تحصیل، آینده خوبی برای خودشان رقم بزنند.

مدیرکل زندان های استان یزد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این دستگاه در رابطه با کمک های تحصیلی به فرزندان مددجویان، اظهار داشت : سال گذشته با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان بیش از ۱۵۰ نفر از فرزندان مددجویان که به دلیل مشکلات مالی از تحصیل محروم بودند، مشمول کمک هزینه های تحصیلی شدند.

ذوالفعلی در پایان گفت : ما در دوره ای زندگی میکنیم که بشر هر روز به ابعاد تازه ای از علم و دانش دست پیدا میکند در همین راستا از شما عزیزان میخواهم تحصیل و علم و دانش را جدی گرفته و به آن بپردازید .

در ادامه این مراسم دانش آموزان حاضر در این جشن مورد تشویق قرار گرفته و به آنها بسته های حمایتی اعطا گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*