مدیرکل زندان های استان یزد: موفقیت های زندان های استان یزد نتیجه زحمات بازنشستگان و پیشکسوتان است

همزمان با روز تکریم بازنشستگان، مدیرکل زندان های استان یزد در نشستی از پیشکسوتان و موی سفیدان این مجموعه تجلیل و قدرشناسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ در این نشست که به میزبانی کانون اصلاح و تربیت یزد برگزار شد، رضا ذوالفعلی نژاد با اشاره به آیه ای از سوره ی انسان ، تکریم بازنشستگان را ارزشمند دانست و گفت: استفاده از تجربیات بازنشستگان و پیشکسوتان زندانبانی نقش مهمی در حرکت رو به رشد و تعالی سازمان دارد.

وی در ادامه با تاکید بر توجه پیامبر به افراد سالخورده، گفت: در اسلام به تجلیل از افراد سالخورده توجه و تاکید زیادی شده است.

این مقام مسئول در ادامه با تاکید بر دشواری کار در  زندان  افزود : زندانبانی یکی از دشوارترین کارها است و نیروهای جوان برای کسب تجربه در این محیط کاری نیاز به راهنمایی افراد پیشکسوت دارند چراکه در زندانبانی کوچکترین اشتباهی جایز نیست و عواقب دشواری را به همراه خواهد داشت.

او در ادامه تاکید کرد: زندانبانی حرفه ای است که یادگیری آن مستلزم آموزش های متعددی است و در این رابطه همکاران بازنشسته می توانند تجربیات خود را به همکاران جدید و افرادی که به تازگی در این حرفه مشغول شدند منتقل کنند .

ذوالفعلی نژاد با اشاره به موفقیت اداره کل زندان های یزد در کشور گفت : خوشبختانه زندان های یزد در بخش های مختلف  اصلاحی و تربیتی نظیر  بهداشت و درمان ، فرهنگی و هنری ، اشتغال و فعالیت های عمرانی یکی از موفق ترین زندانهای کشور است و تمام این دستاوردها تجلی گاه دید بسیار خوب و ریشه ای شما همکاران عزیز است .

وی در پایان این نشست از همکاران ساعی و بازنشسته تقدیر و قدردانی کرد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*