تقدیر استاندار یزد از مشارکت ویژه اداره کل زندان ها در هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی

طی آیینی با حضور جمعی از مسئولین استان، با اهدا لوح تقدیر از اداره کل زندان های استان یزد به عنوان دستگاه برتر در امر مشارکت ویژه در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تقدیر و تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ استاندار یزد به پاس قدردانی از مشارکت ویژه اداره کل زندان های استان یزد در هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، از مدیرکل زندان های استان و فعالیت های این دستگاه تجلیل و قدردانی کرد.

در این آیین که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، رئیس شورای شهر، شهردار، مدیرکل ارشاد اسلامی و مدیرکل نهاد کتابخانه های استان یزد برگزار شد، از اداره کل زندان های استان یزد به عنوان دستگاه برتر در امر مشارکت ویزه در جشنواره ملی کتابخوانی رضوی تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

استاندار یزد در این لوح تقدیر چنین نوشته است:

برگزاری باشکوه هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی که با لطف الهی و عنایات خاصه امام مهربانی ها، حضرت امام رضا علیه السلام رونقی دوچندان یافت، مایه افتخار حوزه فرهنگی، دوستداران کتاب و کتابخوانی و مردم شریف استان یزد است.

مجد و بالندگی فرهنگ رضوی را همواره باید از فرهیختگانی انتظار داشت که ایمان، عشق و امید به این مسیر نورانی را ، توشه راه پرفراز و نشیب رسیدن به قله های متعالی قرار داده اند.

مشارکت ویژه جنابعالی و همکاران محترمتان در هشتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در سال ۱۳۹۷ قابل تقدیر است.

توفیق شما را در سایه توجهات الهی و عنایات ائمه معصومین (ع) بویژه حضرت ثامن الحجج (ع) از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمود زمانی قمی

استاندار و رئیس انجمن کتابخوانه های عمومی استان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*