اداره کل زندان های استان یزد، دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی سال ۹۷

اداره کل زندان های استان یزد، به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی سال ۹۷ استان معرفی و مدیرکل زندان های استان نیز از سوی استاندار یزد مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی که به مناسب هفته دولت با حضور استاندار و مسئولین اجرایی استان در سالن شهید عباسپور برق منطقه ای یزد برگزار شد، استاندار یزد از اداره کل زندان ها به دلیل عملکرد مطلوب در حوزه شاخص های این جشنواره تقدیر کرد.

در متن لوح تقدیری که از سوی دبیرخانه جشنواره به مدیرکل زندان های استان اعطا گردید، چنین آمده است:

به منظور تحقق راهبردهای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و عزم دولت تدبیر و امید برای پیاده کردن نقشه راه اصلاح نظام اداری، ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان توسط دبیرخانه جشنواره شهید رجایی صورت پذیرفته و آن مجموعه در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی – سال ۱۳۹۶ بیشترین رشد امتیاز را نسبت به سال گذشته کسب نموده و شایسته تقدیر می باشد.

بر این اساس قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن دستگاه اعلام نموده و امید است با استمرار تکاپوی مضاعف ، شاهد ارتقای کارآمدی بیشتر آن مجموعه ، رضایت مردم و ایجاد آرامش و دمیدن روح امید برای آینده ای بهتر باشیم و برای شکوفایی و توسعه همه جانبه استان با علاقمندی بیشتر تلاش نمایید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*