توسعه اشتغال و فعالیت های حرفه آموزی و اشتغال زندان شهرستان اردکان

مسئول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندانهای استان یزد به منظور بررسی مسائل و مشکلات در حوزه حرفه آمو زی و اشتغال زندان شهرستان اردکان از این ندامتگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛ ابوالفضل دهقان در این باره گفت: در سه ماهه اول سال جاری تعداد ۱۲۷ نفر از زندانیان در پنج گروه آموزشی صنعت ، صنایع دستی ، کشاورزی ، خدمات و صنایع ساختمان تحت آموزشهای فنی و حرفه ای قرار گرفته اند.

وی با تاکید بر اهمیت برگزاری این دوره های آموزشی ، ادامه داد: با هماهنگی و پیگیری بعمل آمده از طریق فنی و حرفه ای استان مقرر شده است این دوره ها توسعه و گسترش یابد.

مسئول اشتغال و حرفه آموزی اداره کل زندان های استان یزد اظهار داشت: برگزاری این دوره های آموزشی علاوه  بر توسعه و ارتقاء سطح آموزش های مهارتی زندانیان باعث نیل به اشتغال پایدار ، خودکفایی و ایجاد روحیه استقلال و خودباوری در زندانیان می گردد.

دهقان ضمن تقدیر از ابراهیم فاضلی مسئول مجتمع اشتغال و حرفه آموزی زندانیان اردکان، عنوان کرد : در حوزه اشتغال نیز اقدامات خوبی در راستای احیاء و ایجاد کارگاههای اشتغال و همچنین اعزام بکار در آن زندان انجام گرفته است که  باعث رونق اشتغال و درآمد زائی زندانیان شده است.

گفتنی است در این بازدید کارگاهها و کلاسهای آموزشی و تولیدی مجتمع اشتغال و حرفه آموزی زندان اردکان مورد ارزیابی قرار گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*