مدیرکل زندان های استان تاکید کرد؛ تسریع در آزادی زندانیان یزدی محکوم مالی، از طریق حمایت های برنامه ماه عسل

مدیر کل اداره ی زندانهای استان یزد در نشستی که با هدف برنامه ریزی برای آزادی زندانیان محکوم مالی از طریق کمک های برنامه ماه عسل این اداره کل برگزار شد، بر تسریع در آزادی زندانیان یزدی محکوم مالی، از طریق حمایت های برنامه ماه عسل تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد : رضا ذوالفعلی نژاد ضمن قدردانی از پویش ارزشمند برنامه ماه عسل گفت: باید ضمن قدرشناسی از این فرصت و حمایت های ارزشمند مردم،  حداکثر بهره برداری از این مبلغ را برای آزادی هرچه بیشتر زندانیان محکوم مالی داشته باشیم.

وی افزود: استفاده از توانمندی مددکاران، کارشناسان شورای حل اختلاف و اعضای کمیته صلح و سازش در جلب رضایت شاکیان برای آزادی محکومین مالی نیز در دستور کار قرار گیرد.

ذوالفعلی نژاد اظهار داشت: برای جلب نظر شاکیان و اخذ رضایت از آنها باید به صورت  مکرر پیگیر بود و جلسات متعددی داشت تا به نتیجه مطلوب ختم شود.

وی تصریح کرد : بر اساس دستورالعمل ارسالی از سوی سازمان زندان ها باید بتوانیم زمینه آزادسازی حداقل  ۳۲ نفر از مددجویان زندان های استان را فراهم سازیم.

در ابتدای این نشست نیز اسلام افشون مدیرعامل ستاد دیه و رئیس اداره قضایی زندان های استان به ارائه گزارشی از  وضعیت زندانیان واجد شرایط  این حمایتها پرداخت و جزئیات استفاده مددجویان از این حمایت مردمی را تشریح کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*