فعالیت های کتابخوانی در زندان اردکان افزایش می یابد

در جلسه ای که با حضور رئیس و مسئولین زندان و همچنین رئیس نهاد کتابخانه های شهرستان اردکان برگزار گردید، راهکارهای گسترش فعالیت های کتاب و کتابخوانی در ندامتگاه این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان در در جلسه ای که با حضور مددی مقدم رئیس زندان،  پایدار رئیس نهاد کتابخانه  های شهرستان اردکان و همچنین برخی از مسئولین زندان برگزار گردید، پس از بررسی موانع کتاب و کتاب خوانی، راهکارهای گسترش فعالیت های این حوزه در ندامتگاه این شهرستان بررسی شد.

رئیس زندن اردکان در ابتدای این نشست با قدردانی از حمایت های مادی و معنوی نهاد کتابخانه ها در ترویج فرهنگ کتابخوانی در زندان، علاقه زندانیان در مطالعه را بسیار خوب توصیف کرد.

مددی مقدم با اشاره به اینکه زندان فرصت بسیار مناسبی برای آموزش مهارت های زندگی است، هدفمند نمودن فعالیت های کتابخوانی را گامی مهم در خصوص اعتلای این فرهنگ خواند.

رئیس نهاد کتابخانه  های شهرستان اردکان در بازدید از کتابخانه اندرزگاه فضیلت، با ارزیابی مثبت از وضعیت کتابخانه های زندان، اشاعه فرهنگ مطالعه در جامعه را گامی مهم در آگاه سازی مردم و کاهش ارتکاب جرائم خواند.

پایدار همچنین در خصوص همکاری در زمینه های تجهیز کتابخانه های زندان، برگزاری نشست ها و مسابقات کتابخوانی و مجهز نمودن کتابخانه های زندان به سیستم ثبت رایانه ای قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*