بازدید معاون اداره کل زندان های استان یزد از مرکز فنی و حرفه ای برادران

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت و اعضای کارگروه اشتغال و حرفه آموزی اداره کل از مرکز فنی و حرفه ای برادران این شهر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان یزد در این باره گفت: امروزه آموزش وکسب مهارت وبه تبع آن اشتغال و تولید  نقش مهمی در سیاستگذاری هاراایفا می نماید که این مهم در راستای سیاستهای حبس زدایی ، کاهش جمعیت کیفری و همچنین کاهش آسیب های زندانیان تاکیدخاصی شده است و این اقدامات کمک به زندانی برای ساختن یک آینده مفید بعدازدوران محکومیت وشکوفایی استعدادهای پنهان است .

محمدرضا رفیعی زاده افزود: با هماهنگی بعمل آمده با مرکز شماره یک براداران حضرت آیت اله خامنه ای یزد که متولی امر آموزش در زندان مرکزی یزد میباشد به منظور آشنایی با اهداف و رشته های مهارتی بازدید صورت گرفت.

وی افزود: در این برنامه که اعضای کارگروه تخصصی اشتغال و حرفه آموزی اداره کل نیز حضور داشتند از کارگاه های ۱۳ گانه آن مرکز بازدید صورت گرفت.

معاون اداره کل زندان های استان یزد در پایان گفت: با توجه به  ابلاغ برنامه های حرفه آموزی و تعیین  برش استانی در این حوزه راهکارهای توسعه و برگزاری به موقع دوره های مورد رایزنی و تبادل نظر قرار گرفت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*