رئیس زندان اردکان خبر داد: افزایش فعالیت های هنری در زندان

رئیس زندان اردکان  از گسترش فعالیت های هنری در زندان این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛ در نشستی که با حضور رئیس و مسئولین زندان و همچنین رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان اردکان برگزار گردید، زمینه گسترش همکاری های مشترک بررسی شد.

رئیس زندان اردکان در ابتدای این نشست به برخی از فعالیت های فرهنگی و هنری در زندان اشاره کرده و ادامه داد: سازمان زندان ها بر گسترش فعالیت های فرهنگی، دینی، هنری و آموزشی در زندان ها تاکید زیادی دارد و در راستای این تاکید، اداره کل زندان های یزد و زندان اردکان نیز این برنامه ها را در اولویت برنامه های خود قرار داده اند.

مددی مقدم، کمبود مربی هنری در زندان را یکی از مشکلات مهم در حوزه هنر خواند و گفت: در بین زندانیان، افراد هنرمند زیادی یافت می شوند که علی رغم نبود مربی حرفه ای، آثار بسیار زیبایی را خلق کرده اند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردکان نیز با اشاره به جایگاه فعالیت های فرهنگی و هنری در اجتماع گفت: بی شک ترویج فعالیت های فرهنگی و هنری در جامعه گامی مهم در ایجاد سلامت جسم و روان خواهد بود.

سبحان همچنین در خصوص معرفی مربی موسیقی به منظور تشکیل گروه دف نوازی، تجهیز کتابخانه ها با کتاب های مرتبط با حوزه فرهنگی و هنری و همچنین دعوت از گروه های هنری به منظور اجرای برنامه برای مددجویان قول همکاری داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*