مدیرکل زندان های استان در نشست پرسش و پاسخ با کارکنان: همکاران عرصه زندانبانی، مربیان اصلاح و تربیت هستند

نشست پرسش و پاسخ مدیرکل زندان های استان با کارکنان این مجموعه در سالن آمفی تئاتر زندان مرکزی یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ رضا ذوالفعلی در این جلسه با اشاره به حساسیت زندانبانی تاکید کرد؛ همکاران باید قدردان موقعیت های شغلی خود باشند چراکه فعالیت های اصلاحی و تربیتی به افراد آسیب دیده و بزهکار ، در راستای بازگشت سعادتمندانه آنها به جامعه بسیار ارزشمند است.

وی ضمن تاکید بر سختی های شغل زندانبانی، افزود: همکاران عرصه زندانبانی، مربیان اصلاح و تربیت هستند و می توانند با فعالیت های اثربخش خود مددجویان را به فردی مفید برای جامعه ، پس از آزادی تبدیل کنند.

مدیرکل زندانهای استان یزد اظهار داشت: روزمرگی آفت کار زندانبانی است و همکاران باید مراقب باشند تا از حساسیت های کار در زندان کاسته نشود، بنابراین اگر در زندان به اقدامات تامیتی و تربیتی نگاهی اداری و معمولی شود، سیستم دچار آسیب های جبران ناپذیری خواهد شد.

ذوالفعلی نژاد در ادامه به دقت و حساسیت در انجام بازرسی ها  تاکید کرد و افزود: دقت و حساسیت در بازرسی ها در حوزه وظایف سازمانی است و اجرای دقیق آن به نفع  مجموعه است.

وی از کارکنان و روسای اندرزگاه ها خواست تا صرفه جویی در تمام زمینه ها و بخصوص مصرف انرژی را در دستور کار قرار داده و با فرهنگ سازی و آموزش های لازم، مددجویان را به صرفه جویی تشویق کنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: موفقیت های مجموعه ی زندان های استان حاصل زحمات و تلاش همه ی کارکنان است و این موفقیت ها جز با همدلی، دقت در انجام امور محوله و همچنین نظارت بر امور صورت نمی گیرد.

در ادامه کارکنان پرسش های خود را مطرح و مدیرکل زندان های استان به آنها پاسخ داد.

در پایان این نشست مدیرکل زندان های استان از دکتر رحمانیان و حجت الاسلام ملانوری به دلیل پیگیری و جدیت در انجام امور محوله تقدیر و تجلیل کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*