رئیس زندان اردکان خبر داد: برگزاری دومین المپیاد ورزشی زندانیان در ندامتگاه اردکان

در جلسه ای که به منظور گسترش فعالیت های ورزشی در زندان برگزار گردید، رئیس ندامتگاه اردکان از برگزاری دومین المپیاد ورزشی زندانیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛ در راستای ترویج فرهنگ ورزش و تاکید مقام معظم رهبری بر این امر که فرمودند« ورزش را یک تکلیف الهی بدانید» دومین المپیاد  ورزشی زندانیان در ندامتگاه اردکان برگزار می گردد.

رئیس زندان اردکان در در جلسه ای که به منظور گسترش فعالیت های ورزشی در زندان برگزار گردید، ضمن اعلام این خبر گفت: همواره یکی از تاکیدات رئیس محترم سازمان زندان ها، ترویج فرهنگ ورزش در زندان های کشور بوده و در همین راستا دومین دومین المپیاد  ورزشی زندانیان در ندامتگاه اردکان برگزار خواهد شد.

مددی مقدم با تقدیر از همه دست اندرکاران برگزاری اولین المپیاد ورزشی در سال ۹۶، برگزاری این المپیاد را نقطه عطفی در انجام فعالیت های ورزشی خواند و ادامه داد: در سال ۱۳۹۶ با حمایت های مدیر کل زندان های استان یزد و همت همکارانمان، شاهد برگزاری اولین المپیاد ورزشی زندانیان بودیم که با کیفیت بسیار خوبی برگزار گردید.

گفتنی است این المپیاد به مدت یک هفته و در رشته های فوتسال، والیبال، کبدی،طناب کشی، پرتاب دارت، تنیس روی میز، دو و میدانی و … برگزار خواهد گردید.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*