برگزاری نشست آموزشی کنترل خشم و همسرداری در زندان مرکزی یزد

حدود ۹۰۰ نفر از مددجویان زندان مرکزی یزد تحت پوشش آموزش های عوامل موثر در نحوه ی صحیح برقراری ارتباط و نحوه صحیح ابراز احساسات و روانشناسی زنان و مردان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ مسئول طرح رواندرمانی زندان مرکزی یزد با اعلام این خبر گفت: برسی نتایج مطالعات علمی نشان میدهد که ریشه بسیاری از تنش ها وسوءتفاهم ها و ناتوانی زوج ها در برقراری ارتباط سالم و گوش دادن صادقانه به یکدیگر ودرگیر شدن در رفتارهای منفی متقابل و افکارمنفی و ناتوانایی در مذاکره و گفت و گوی سازنده برای حل مسائل مشترک است  که موجب برانگیخته شدن خشم و پرخاشگری متقابل میشود.

عباس قانع افزود: همچنین نتایج پژوهش ها نشان میدهد بسیاری از زوج هایی که وارد زندگی مشترک شده اند حتی بعداز گذشت سالها از زندگی مشترک از مهارت های اساسی زندگی زناشویی برخوردار نیستند لذا با توجه به مطالب ارائه شده در فوق مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی زندان مرکزی یزد اقدام به برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع بهبود روابط در خانواده جهت کلیه مددجویان زندان مرکزی نموده است.

لازم به ذکر است تاکنون ۸۹۰نفر از مددجویان زندان مرکزی یزد در رابطه با موضوعات مورد نظر (عوامل موثر در ارتباط و نحوه ی صحیح برقراری  ارتباط و نحوه صحیح ابراز احساسات و روانشناسی زنان و مردان و تفاوت های زنان و مردان )آموزش دیده اند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*