مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور در بازدید از زندان مرکزی یزد:اصلاح و بازپروری از طریق انس با قرآن شکل می گیرد

مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور از مجموعه فعالیت های زندان مرکزی یزد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ در این بازدید که با حضور مدیرکل و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل زندان های استان یزد برگزار شد، حجت الاسلام رستمی در برنامه های قرآنی مددجویان که به مناسبت ماه رمضان در جریان بود، شرکت کرد و بر تاثیر بسیار زیاد قرآن کریم در اصلاح انسان ها تاکید کرد.

وی در جمع مددجویان افزود: سعی کنید با قرآن انس بگیرید و به معنا و محتوایی که خداوند از طریق قرآن کریم در اختیار بندگان خود قرار داده است، توجه کنید چراکه اصلاح و بازپروری از این طریق شکل می گیرد.

مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور همچنین گفت: تجربه زندانبانی من نشان داده که بسیاری از انحرافات در انسان ها بواسطه دوری از قرآن است و یقینا قرآن کریم در بازگشت سعادتمندانه افراد به جامعه نقش مهمی دارد.

حجت الاسلام رستمی، اصلاح و تربیت مددجویان را جزء اهداف عالیه سازمان زندان ها دانست و بر لزوم اجرای برنامه های تربیتی به عنوان یکی از اصلی ترین اهداف سازمانی را ضروری عنوان کرد.

وی در پایان از مددجویان خواست تا فرصت ها و ظرفیت های بوجود آمده در این ماه مبارک را غنمیت بشمارند.

مدیرکل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان های کشور در ادامه از سایر اقدامات اصلاحی و تربیتی زندان مرکزی یزد بازدید و با مددجویان بخش های مختلف گفتگو کرد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*