مدیرکل زندان های استان یزد در روز روابط عمومی و ارتباطات: روابط عمومی ها نقش سازنده ای در موفقیت و ارتقاء سازمان دارند

همزمان با روز روابط عمومی و ارتباطات، مدیرکل زندان های استان یزد با مسئولین روابط عمومی و رابطین خبر مجموعه ی زندان های استان یزد دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد در این نشست ضمن تبریک روز روابط عمومی به همکاران شاغل در این بخش، گفت: روابط عمومی ها افراد متخصصی هستند که نقش مهم و سازنده ای در موفقیت و ارتقاء جایگاه سازمانی دستگاه مربوطه دارند.
ارتباط راهبردی بین مردم و سازمان، دفاع از مجموعه و تلاش برای ارتقاء جایگاه و شهرت دستگاه از دیگر وظایف روابط عمومی ها دانست و گفت: خدمات زندانبانی در بخش های مختلف اقدامات اصلاحی و تربیتی باید به درستی اطلاع رسانی بشود تا مردم و سایر مسئولین با رسالت های سازمانی ما آشنا شوند.
با اشاره درخصوص اهمیت اطلاع رسانی و ارتباطات، اظهار داشت: روابط عمومی صرفا کار تبلیغاتی نیست و اطلاع رسانی های به موقع و صحیح می توانند نمود خود در جامعه را داشته باشد.
وی در ادامه ضمن تقدیر از موفقیت اخیر روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد در کشور ، سایر معیارهای روابط عمومی خوب را تشریح و خواستار توسعه فعالیت های روابط عمومی و انعکاس اخبار در سایر مراکز تابعه اداره کل زندان های استان یزد شد.
در ادامه معاونین اداره کل زندان های استان یزد به بررسی و اهمیت جایگاه روابط عمومی در مجموعه ی زندان های استان پرداخته و نقطه نظرات خود در این خصوص را مطرح نمودند.
گفتنی است در ابتدای این نشست نیز حمیدرضا استادیان مسئول روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد به تشریح عملکرد روابط عمومی در سال گذشته پرداخت و گزارشی از وضعیت روابط عمومی در زندان ها و مراکز تابعه این اداره کل در استان ارائه نمود.
گفتنی است در پایان مدیرکل زندان های استان یزد از مسئولین روابط عمومی و رابطین خبر مجموعه ی زندان های استان یزد با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*