مدیر زندان مرکزی یزد: توسعه اشتغال زندانیان، حمایت از کالای ایرانی است

مدیر زندان مرکزی یزد در کارگروه اشتغال و حرفه آموزی این ندامتگاه گفت: کمک به اشتغال و حرفه آموزی زندانیان راهکاری مهم در راستای بازگشت شرافت‌مندانه و سعادت‌مندانه آنان به جامعه و همچنین حمایت از کالای ایرانی است.
به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ حمیدرضا زارع ضمن تقدیر از اقدامات شایسته همکاران در حوزه توسعه اشتغال و حرفه آموزی زندان مرکزی گفت: اگر به صورت هدفمند برای اشتغال زندانیان برنامه ریزی و اقدامات عملیاتی به خوبی صورت بگیرد، شاهد بازگشت زندانیان نخواهیم بود و همین مهارت آموزی، بخش عمده ای از مشکلات زندگی مددجویان را حل و فصل خواهد کرد.
وی همچنین بیان کرد: اوقات فراغت زندانیان باید با استفاده از برنامه ریزی هایی که در راستای توسعه اشتغال و حرفه آموزی صورت میگیرد، پر شود تا ضمن جلوگیری از پرورش افکار مجرمانه، با کسب مهارت شغلی به عنوان نیروی کار مفید به جامعه بازگردند.
مدیر زندان مرکزی یزد افزود: خوشبختانه با تعامل بسیار خوبی که میان اداره کل زندان های استان و اداره کل فنی و حرفه ای وجود دارد، افزایش اعطای گواهینامه های مهارت به زندانیان را با کمک مربیان رسمی فنی و حرفه ای و همچنین همکاران پرتلاشمان طی سال گذشته در زندان مرکزی شاهد بودیم.
در پایان این نشست مسئولین و پرسنل حوزه اشتغال به بیان نقطه نظرات و راهکارهای توسعه اشتغال در زندان مرکزی یزد پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*