معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد: بحران کم آبی، زندان را نیز تحت شعاع قرار داده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: کمبود آب یک بحران بسیار جدی است که زندان را نیز تحت شعاع خود قرار می دهد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ محسن صادقیان در نشستی که با هدف بررسی مشکلات زندان های استان با ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های یزد داشت ، با اشاره به کم‌آبی استان و همچنین کاهش بارندگی‌ها خواستار مصرف بهینه آب شد.
وی در ادامه افزود: کمبود آب در یزد، زندان های استان را نیز دچار مشکلات زیادی کرده که امیدواریم با حل مشکل انتقال آب به یزد این موضوع نیز مرتفع شود ولی با این حال مسئله زندان در کمیته مدیریت بحران استان مطرح و رسیدگی خواهد شد.
مدیرکل زندان های استان یزد نیز در ابتدای این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت زندان های استان ، از تعامل و حمایت های مسئولین استان از مجموعه زندان قدردانی کرد و نگاه ویژه مسئولین به مشکلات زندان را خواستار شد.
رضا ذوالفعلی نژاد با ارائه گزارشی از ۳هزار و ۶۰۰متر فضای فیزیکی در دست ساخت توسط اداره کل زندان های استان یزد در سال جدید، اظهار داشت: علیرغم مشکلات مالی و کمبود اعتبارات ، در مجموعه ی اداره کل زندان های استان اقدامات خوب و اثر بخش عمرانی در حال اقدام است که با نگاه مثبت مسئولین استان، شاهد راه اندازی و بهره برداری از این پروژه ها در سال جاری خواهیم بود.
وی افزود: زندانبانی شغلی سخت و طاقت فرسا است که پرسنل زندان ها در شرایط سخت، با عشق و علاقه مشغول کار و خدمت رسانی به افراد آسیب دیده جامعه هستند فلذا پرداخت به موقع حق الزحمه های آنها نقش موثری در ایجاد انگیزه و ارتقاء روحیه آنها برای خدمات رسانی بهتر دارد.
محمود شاکری شمسی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد نیز در این نشست به اهمیت زندانبانی اشاره و بر اهتمام ویژه برای حل مشکلات زندان تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*