حمایت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از اداره کل زندان های استان

مدیرکل زندان های استان یزد با رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد درخصوص کمک به مسائل مربوط به زندان و خانواده مددجویان ، دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های استان یزد با حضور در سازمان حمل ونقل بار ومسافر شهرداری یزد با محمدرضا شفیعی رئیس سازمان حمل ونقل شهرداری یزد دیدار نمود.
در این دیدار که معاونین زندان ها و سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد نیز حضور داشتند، پیرامون چگونگی فراهم آمدن شرایط و راهکارهای همکاری سازمان و ارائه خدمات سرویس حمل ونقل درون شهری جهت خانواده های مددجویان که تحت حمایت زندان هستند گفتگو و مقرر شد در این خصوص پس از اخذ مجوزهای لازم همکاری مستمر صورت پذیرد.
مدیرکل زندان های استان یزد در این دیدار ضمن تقدیر از حسن نیت و احساس مسئولیت مدیران شهرداری یزد درخصوص مسائل اداره کل زندان ها و مددجویان یزدی گفت: مددجویان عضوی از جامعه هستند و خانواده آنها نیز به دلیل مشکلاتی که برای سرپرست شان بوجود آمده متوجه مشکلات عدیده ای هستند.
ذوالفعلی نژاد افزود: کاهش آسیب های اجتماعی و همچنین کاهش آلام خانواده مددجویان نیازمند حمایت های سایر مسئولین استان است که در این رابطه مدیران و دستندرکاران شهرداری یزد با آینده نگری و نگاه مثبت، این مسائل و مشکلات را درک کرده و تعامل خوبی با اداره کل زندان های استان یزد دارند.
گفتنی است دراین جلسه الهه جورابی عضو شورای اسلامی شهر یزد و از فعالین اجتماعی نیز حضور داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*