مدیرکل زندان های استان یزد: مهم ترین وظیفه مددکاری توانمند سازی مددجویان است

مدیرکل زندان های استان یزد در نشستی با هدف تقدیر از زحمات مددکاران زندان های استان گفت: مهم ترین وظیفه مددکاری توانمند سازی مددجویان است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد ضمن با ارزش دانستن زحمات مددکاران در زندان ، گفت: مددکاری در زندان حرفه مقدسی است که مددکاران می توانید با استفاده از تجربه و علم مددکاری، امید و خودباوری را به افراد در شرایط بد روحی منتقل کنند.
وی با بیان فضیلت ها و ویژگی های امام علی (ع) اظهار داشت: مددکاران شاغل در زندان مستقیما با افراد آسیب دیده و مددجو در ارتباط هستند و نقش تعیین کننده ای در بازگشت زندانیان به جامعه دارند.
مدیرکل زندان های استان یزد همچنین به نقش مددکار در کاهش جمعیت کیفری زندان ها اشاره کرد و اظهار داشت: کاهش جمعیت کیفری زندان ها یک اهتمام کلی و دستورالعمل کشوری است که مددکاران نیز در تحقق اهداف آن نقش مهمی دارند.
ذوالفعلی نژاد ضمن قدردانی از زحمات مددکاران در سال ۹۶ افزود: در سال گذشته اقدامات ارزشمندی درخصوص آزادسازی زندانیان جرائم مالی در زندان های استان صورت گرفت که مددکاران در آن نقش مهمی داشتند.
در پایان این نشست مدیرکل زندان های استان یزد از زحمات مددکاران مجموعه ی زندان های استان با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*