مدیرکل زندان های استان یزد: پیشگیری از آسیب ها باید در اولویت اداره حفاظت اطلاعات قرار گیرد

مدیرکل زندان های استان یزد در جمع کارکنان اداره حفاظت و اطلاعات زندان های استان گفت: پیشگیری از آسیب ها باید در اولویت باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد ضمن تقدیر از عملکرد سال ۹۶ حفاظت اطلاعات این اداره کل گفت: نتیجه ارزیابی حفاظت اطلاعات اداره کل زندان های استان برگرفته از گزارش های دستگاه های نظارتی است که خوشبختانه همگی بر تلاش صادقانه و رفتار حرفه ای پرسنل دستگاه اقرار نمودند.
وی افزود: باتوجه به توانمندیهایی که در همکاران ما وجود دارد، می توانیم در سال جدید رشد بهتری داشته باشیم و خدمات ارزنده تری ارائه بدهیم.
ذوالفعلی نژاد با تاکید بر آسیب شناسی و پیشگیری از آسیب در زندان ها اظهار داشت: احصاء آسیب ها باید در اولویت باشد و همچنین پیشگیری و صیانت از حقوق کارکنان یکی از وظایف حفاظت است که در زمینه نیز می بایست فعالیت بیشتری داشته باشیم.
مدیرکل زندان های استان یزد با اشاره به گفتار و رفتار مناسب کارکنان با ارباب رجوع، مددجویان و پرسنل، گفت: کارکنان حفاظت باید الگوهایی مناسب برای سایر کارکنان و مددجویان باشند و تعامل مناسبی با سایر مسئولین زندان و واحدهای مختلف داشته باشند چراکه همگی در یک جهت و با یک هدف کار میکنیم.
رضا ذوالفعلی نژاد در پایان با اشاره به نقش آموزش در کاهش آسیب ها ، افزود: آموزش ها و تذکرات حفاظتی باید به صورت مستمر باشد و بسیاری از مسائل امنیتی و حفاظتی برای پرسنل مرور گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*