گرامیداشت روز زن در مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان یزد

آیین گرامیداشت روز زن و جشن میلاد حضرت زهرا(س) با حضور همسران مددجویان تحت پوشش مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ همزمان با فرارسیدن ایام ولادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم گرامیداشت روز زن ویژه همسران مددجویان تحت پوشش مرکز مراقبت بعداز خروج زندان های استان یزد در این مرکز برگزار شد.

همچنین در این روز نشست آموزشی با موضوع “زن، محور سلامتی جسمی-روحی و روانی جامعه” نیز برگزار و بانوان تحت پوشش مرکز مراقبت بعدازخروج شامل جمعی از همسران مددجو و مددجویان آزاد شده از اندرزگاه نسوان در این مراسم شرکت کردند.

رئیس مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان یزد در این باره با اشاره به روایتی از نبی مکرم اسلام در توصیف مقام زن، گفت: زنان و مادران می توانند مسیر سعادت و کمال انسان و جامعه را هموار کنند و این رسالت اساسی متخص تعداد خاصی از مادران نیست و همه ی بانوان درآن سهیم هستند.

محمد کوزه گران افزود: زنان محور سلامتی و جسمانی جامعه مجسوب می شوند و نقشی سازنده در سلامت خانواده دارند و تلاش مستمر زنان در جهت هرچه بهتر توانمند کردن به نوعی بهره مندی از فرزندان سالم و صالح، اجتماعی فرهیخته و متعالی را در پی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: زنان رسالت بزرگ سازندگی و خودشکوفایی  اعضای خانواده را به عهده دارند و برای رسیدن به چنین هدفی والا باید در فراز و نشیب های زندگی پایدار ماند.

گفتنی است در پایان این مراسم به مناسبت این ایام فرخنده، به بانوان حاضر ، کارت هدیه یک میلیون ریالی اهدا گردید.

1 2 3 4

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*