مدیرکل زندان های استان یزد: بهداشت و درمان یکی از اولویت های زندانبانی است

مدیرکل زندان های استان یزد در جمع پرسنل بهداشت و درمان گفت: امورات بهداشت و درمان یکی از مهمترین اصول و اولویت های زندانبانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد با تاکید بر اینکه بهداشت یکی از مهمترین اصول زندانبانی است گفت: خوشبختانه زندان های استان یزد از نظر بهداشتی وضعیت مطلوبی دارند که این مهم با کوشش و تخصص پرسنل اداره بهداشت و درمان زندان های استان محقق شده است.

وی افزود: متاسفانه هزینه های مربوط به درمان زندانیان و انتقال مددجویان بیمار به بیمارستان بالا است و در این رابطه بهترین کار بیماریابی ، پیشگیری و کنترل بیماری های زندانیان است تا ضمن صرفه جویی در هزینه ها، سلامت بیشتر مددجویان را شاهد باشیم.

ذوالفعلی نژاد با بیان اینکه  آموزش های مربوط به بهداشت و درمان ویژه مددجویان را نیز مفید دانست و خواستار رونق بیشتر این آموزش ها در زندان شد.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان اظهار داشت: پیشگیری وکاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندان فرآیندی موثر بر رویکرد اصلاح وتربیت مددجویان است.

در ابتدای این نشست نیز دکتر یحیی دهقانی رئیس اداره بهداشت و درمان زندان های استان به تشریح گزارشی از عملکرد این واحد در سال جاری پرداخت و سپس کارکنان شاغل در این حوزه نقطه نظرات خود را با مدیرکل زندان های استان در میان گذاشتند.

1

4

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*