نشست پرسش و پاسخ مدیرکل زندان های استان یزد با کارکنان

مدیرکل زندان های استان یزد در نشست پرسش و پاسخ با پرسنل این مجموعه نظم و انضباط لازمه پیشرفت کارها دانست و گفت: پرسنل زندان ها باید با رعایت این مهم، اهداف سازمانی را جامه عمل بپوشانند چراکه عدم نظم و انضباط در سیستم زندانبانی منجر به کندی روند وظایف و اختلال در مجموعه می شود.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ در این نشست که در تالار غدیر زندان مرکزی برگزار شد، رضا ذوالفعلی نژاد افزود: زندانبانی شغلی سخت و طاقت فرسا است و گستره فعالیت های آن در بخش های مختلف با هدف اصلاح و تربیت مجرمین و متهمین بسیار زیاد است فلذا در بخش های مختلف می طلبد که پرسنل با مسئولیت پذیری و صحه صدر بتوانند مشکلات را از پیش روی برداشته و اهداف سازمانی را در مجموعه پیاده کنند.

وی با تاکید بر رعایت مقررات و آیین نامه های سازمانی اظهار داشت: سازمان زندان ها در تمامی بخش نامه ها و آیین نامه ها اهداف تامینی و تربیتی را مد نظر  داشته و در جهت پیشبرد بهتر برنامه ها است، فلذا مسئولین ستادی باید با آموزش ، آگاهی بخشی، اطلاع رسانی به موقع و همچنین تبیین قوانین و مقررات سایر پرسنل را به تسریع بخشیدن در امور حمایت کنند.

ذوالفعلی نژاد اظهار داشت: هر کارمندی در حیطه وظایف خود باید مسئولیت پذیر باشد و این مهم در زندانبانی یک ضرورت است چراکه کوچکترین غفلت در امر زندانبانی ممکن است حوادث جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

وی ضمن تقدیر از رعایت رفتار سازمانی از سوی کارکنان اداره کل زندان های استان یزد گفت: پرسنل زندان ها معلمان اصلاح و تربیت هستند و مطمئنا رفتار آنها تاثیر بسزایی در بازگشت زندانیان و تغییر نگرش آنها نسبت به جامعه دارد.

مدیرکل زندان های استان یزد در پایان عنوان کرد: حفاظت از اسرار سازمانی و اطلاعات یکی دیگر از وظایف پرسنل زندان ها است که در این رابطه نیز باید نسبت به بازدیدها و حتی گفتمان های خود بیرون از زندان نیز حفاشظت گفتار و رفتار را داشته باشند.

سپس پرسنل زندان های استان سوالات و نظرات خود را مطرح و توسط مدیرکل به همه سوالات پاسخ داده شد.

از دیگر برنامه های پایانی این نشست تقدیر از کارکنان ساعی و اهدای لوح سپاس و هدیه به آنان بود.

2 3 4 1

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*