مدیرکل زندان های استان یزد: زندانبان باید آمادگی کامل دربرابر حوادث غیرمترقبه را داشته باشد

 

مدیرکل زندان های استان یزد در نشست کارگروه امنیت، انتظامات و حوادث غیرمترقبه گفت: زندانبانان باید آمادگی کامل دربرابر حوادث غیرمترقبه را داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ مدیرکل زندان های استان یزد در نشست کارگروه امنیت، انتظامات و حوادث غیرمترقبه گفت: آموزش نیروها برای زمان وقوع حوادث غیرمترقبه یکی از ضرورت هایی است که بیشترین کاربرد را دارد و می تواند از بیشتر شدن مشکلات در مواقع بروز مشکلات، جلوگیری کند.

رضا ذوالفعلی نژاد اظهار داشت: زندان یکی از نقاط حساس جامعه است و در این رابطه سایر دستگاه های مرتبط با تامین امنیت زندان ، باید آمادگی همکاری را داشته باشند تا امنیت اجتماعی پایداری را شاهد باشیم.

وی افزود: تشکیل کمیته های بحران و مشخص کردن شرح وظایف هریک از کمیته ها از مصوبات اصلی این نشست است که باید به صورت دقیق انجام شده و تقسیم کار صورت گیرد.

ذوالفعلی نژاد با اشاره به  برگزاری مانور ها با هدف ارتقاء توان رزمی و افزایش آمادگی نیروهای یگان حفاظت زندان ها گفت: کلیه کمیته ها و کارگروه ها در مقابل بروز اتفاقات ناگهانی مثل زلزله باید آمادگی کامل داشته باشند.

 

2 1

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*