بازدید مدیرکل زندان های استان یزد از منزل مددجوی نیازمند اندرزگاه نسوان

مدیرکل زندان های استان یزد با حضور در منزل یکی از مددجویان نیازمند اندرزگاه نسوان، با خانواده وی دیدار و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد به همراه مدیر زندان مرکزی و کارشناس مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان با حضور در منزل یکی از مددجویان اندرزگاه نسوان ، با خانواده وی دیدار و ضمن اعطای سبد کالای مصرفی و مواد غذایی، مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

وی در این باره گفت: مسئولین استان باید برای رسیدگی به وضعیت اینگونه افراد بسیج شوند و با برنامه ریزی مناسب از آسیب های احتمالی در جامعه پیشگیری و جلوگیری نمایند.

مدیرکل زندان های استان یزد افزود: مشاهده مشکلات چنین افرادی ، قلب هر مسئول دلسوز و متعهدی را به درد می آورد فلذا لازم است تا چنین مواردی را از نزدیک مشاهده و برای رفع مشکلات این افراد چاره ای اندیشیده شود.

وی با اشاره به راهکارهایی برای پیشگیری از آسیب و رفتارهای پرخطر در جامعه گفت: شناسایی، ساماندهی، کنترل و حتی انتقال و اعزام این افراد به شهر محل زندگی و نزد اقوام خودشان یکی از راهکارهایی است که نیاز به حمایت و کمک سایر مسئولین استان دارد.

گفتنی است؛ خانواده این بانوی مددجو که از اتباع بیگانه می باشد و به دلیل حمل و نگهداری مواد مخدر دوران حبس خود را در زندان سپری میکند ، زندگی دشواری را بدون سرپرست سپری میکنند چراکه پدرشان نیز فوت کرده است.

از این رو مرکز مراقبت بعدازخروج زندان های استان یزد خانواده وی را مورد حمایت قرار داده و علیرغم کمبود اعتبارات، از منابع خیرین و انجمن حمایت از زندانیان بسته های غذایی را در اختیار فرزندان این مددجو قرار می دهد.

1 3 5

 

4  6  2

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*