مددجویان زندان مرکزی به همراه خانواده هایشان در دوره آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی

با همکاری شورای اجتماعی کشور، نشست آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی ویژه مددجویان و خانواده زندانیان ندامتگاه مرکزی یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ در این مراسم که با همکاری اداره کل فرهنگی اجتماعی استانداری و انجمن حمایت از زندانیان استان یزد در مجتمع امام علی (ع) زندان مرکزی برگزار شد، همسران مددجویان در دوره آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی شرکت کردند.

دکتر آبایی از اساتید برجسته حوزه و دانشگاه در این دوره آموزشی به تشریح و آموزش شیوه های تغییر نگرش و مقابله با مشکلات، همسرداری و اخلاق پرداخت و همچنین به سوالات و ابهامات خانواده مددجویان پاسخ داد.

در ادامه این نشست مددجویان با حضور در مجتمع امام علی (ع) زندان مرکزی، در کنار همسران و فرزندان خود قرار گرفته و پس از ملاقات حضوری، استاد آبایی به بیان آموزش های مشترک خانواده و راهکارهای پیشگیری از طلاق پرداخت.

مشاوره گروهی و فردی یکی دیگر از برنامه های این نشست بود که پس از سخنرانی دکتر آبایی ویژه مددجویان به همراه خانواده آنها برگزار شد.

برگزاری کارگاه نقاشی ویژه فرزندان مددجویان نیز یکی دیگر از برنامه های اداره کل زندان های استان یزد در این روز بود.

گفتنی است، مدیرکل، معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان و همچنین نصیری نماینده مدیرکل اجتماعی استاندار نیز در این نشست حضور داشتند.

1 2 3 4 5

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*