مدیرکل زندان های یزد در دیدار با معاون دادگستری استان: آموزش، محور برنامه های اصلاحی و تربیتی است

مدیرکل زندان های یزد در نشستی با حضور معاون قضایی رئیس کل دادگستری و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادکستری استان گفت: آموزش، محور برنامه های اصلاحی و تربیتی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد در نشستی که با حضور معاون قضایی رئیس کل دادگستری و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد برگزار شد، گفت: آموزش یکی از تاثیرگزارترین راههای پیشگیری از وقوع جرم است و اداره کل زندان های استان یزد نیز بر همین اساس ، آموزش را در راس برنامه های اصلاحی و تربیتی قرار داده است.

وی افزود: کلاس های آموزشی متناسب با نیازهای مددجویان در بسیاری از مواقع باعث خودباوری زندانیان شده و نقش سازنده ای در بازسازی شخصیت آنها دارد.

مدیرکل زندان های استان یزد همچنین با تشریح گوشه ای از فعالیت های اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در زندان های استان اظهار داشت: هدف سازمان زندان ها اصلاح و تربیت مددجویان و جلوگیری از تکرار جرم در جامعه است که برای تحقق این شعار نیاز است سایر دستگاه ها و همچنین معاونت پیشگیری از وقوع جرم نیز همچون گذشته این دیدگاه را حمایت کنند تا بیش از پیش شاهد کاهش جرم و آسیب های اجتماعی در زندان و جامعه باشیم.

محمدحسین رحیمی زاده ، معاون قضایی رئیس کل دادگستری و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد نیز در ادامه این نشست ضمن تقدیر از خدمات شایسته زندانبانی در مجموعه زندان های استان یزد آمادگی این معاونت در خصوص همکاری با اداره کل زندان های استان در قالب اهداف مشترک را اعلام کرد.

1 2

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*