بازدید بازرسین حقوق شهروندی استان یزد از زندان ارکان

بازرسین هیئت نظارت بر حفظ حقوق شهروندی استان یزد به همراه دادستان و دادیار دادگاه اردکان و رئیس زندان شهرستان اردکان از بخش های مختلف تامینی و تربیتی زندان اردکان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان اردکان؛ کریمی و سعیدی از بازرسین هیئت نظارت بر حفظ حقوق شهروندی استان یزد به همراه ابوالحسنی دادستان ، برزگر دادیار دادگاه انقلاب و عمومی اردکان و مددی مقدم رئیس زندان شهرستان اردکان از بخش های مختلف تامینی و تربیتی این زندان از جمله سالن ملاقات ، فروشگاه ها ، اندرزگاه قرآنی ، بندهای مواد مخدر و عمومی، آمفی نئاتر، کلاس های مشاوره و رواندرمانی و برنامه های فرهنگی و تربیتی بازدید کردند.
بازرسین هیئت نظارت بر حفظ حقوق شهروندی استان در گفتگوهایی خودمانی با مددجویان به بررسی مشکلات آنها در حوزه های مختلف پرداختند.

بازرسین هیئت نظارت بر حفظ حقوق شهروندی استان یزد با مثبت ارزیابی کردن وضعیت زندان در بخش های مختلف، از زحمات مدیرکل زندان های یزد، رئیس و کارکنان زندان اردکان تقدیر کردند.

رئیس زندان اردکان نیز در ابتدای این بازدید ضمن خیرمقدم به بازرسین حقوق شهروندی و همراهان، به ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در زندان پرداخت.

 

IMG_6212IMG_6233

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*