مدیر زندان مرکزی یزد خبر داد؛ استقبال چشمگیر مددجویان زندان مرکزی یزد از نمایشگاه کتاب

 

مدیر زندان مرکزی یزد از استقبال چشمگیر مددجویان از نمایشگاه کتاب در زندان خبر داد و گفت: مددجویان زندان مرکزی یزد استقبال کم نظیری از نمایشگاه کتاب برپاشده در این ندامتگاه داشتند به طوریکه بالغ بر ۵۰۰میلیون ریال قیمت پشت جلد کتاب در مدت کمتر از دوهفته فروش رفت.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ حمیدرضا زارع با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه با همکاری بنیادتعاون زندانیان استان ویژه مددجویان ، پرسنل وظیفه و کارکنان در مجتمع فرهنگی امام علی(ع) برپا شد که با استقبال بسیار خوب مددجویان و مراجعه کنندگان همراه بود.

وی افزود: ۵۰۱ میلیون و ۲۹۰ هزارتومان  قیمت پشت جلد کتاب های فروخته شده در مدت حدود دوهفته در زندان مرکزی یزد بوده که به گواه برگزارکنندگان این نمایشگاه اتفاق کم نظیری در زندان محسوب می شود.

زارع ضمن تقدیر از حمایت بنیادتعاون زندانیان استان اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۴۰۰ عنوان کتاب متنوع در موضوعات مختلف وجود داشت که مددجویان و پرسنل وظیفه از تخفیف ۷۰ درصدی نیز بهره مند شدند.

مدیر زندان مرکزی یزد ادامه داد: کارکنان زندان های استان نیز در چند نوبت از این نمایشگاه بازدید و از تخفیف ۵۰ درصدی استفاده کردند.

وی عنوان کرد: استقبال خوب مددجویان باعث تمدید زمان برگزاری این نمایشگاه در زندان مرکزی یزد شد.

حمیدرضا زارع در پایان افزود: در راستای ارتقاء فرهنگ کتابخوانی در زندان مرکزی یزد نشست های فرهنگی تخصصی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی به صورت مداوم در اندرزگاه های مختلف زندان برگزار می گردد.

1

4

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*