تجلیل مدیرکل زندان های استان یزد از نخستین فارغ التحصیل دانشگاه زندان

مدیرکل زندان های استان یزد از نخستین دانشجوی فارغ التحصیل مرکز علمی کاربردی بعثت ۹ زندان مرکزی یزد تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان یزد؛ رضا ذوالفعلی نژاد طی نشستی با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان و همچنین مسئول آموزش دانشگاه علمی کاربردی بعثت ۹ زندان مرکزی یزد از نخستین مددجوی این ندامتگاه که موفق به فارغ التحصیلی شد، تقدیر کرد و گفت: سوادآموزی نقش موثری در کاهش جرایم دارد و امید است با تغییر نگرشی که در مددجویان بواسطه ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی ایجاد می شود، بتوانند پس از بازگشت به جامعه ، راه سعادتمندی در دنیا و آخرت را پیش بگیرند.

وی افزود: فراهم نمودن زیرساخت ها برای باسواد شدن زندانیان و ادامه تحصیل آنها یکی از برنامه های مهم ما در راستای اهداف اصلاحی و تربیتی است.

مدیرکل زندان های استان یزد همچنین ضمن تقدیر از مسئولین و دستندرکاران دانشگاه علمی و کاربردی بعثت ۹ زندان مرکزی ادامه داد: کارشناسان فرهنگی و تربیتی زندان به صورت فعال در زمینه ایجاد انگیزش و همچنین شناسایی مددجویان مستعد به ادامه تحصیل تمام همّت خویش را در بستر ادامه تحصیل مددجویان به کار می گیرند تا زمینه های اصلاح و تربیت مددجویان از طریق باسواد شدن آنها فراهم آید.

ذوالفعلی نژاد گفت: ادامه تحصیل در زندان، بهترین نوع استفاده از فرصتی است که در خواسته یا ناخواسته بوجود آمده و مددجو می تواند با فعالیت در این بخش، مسیر زندگی خود را دگرگون کند.

گفتنی است مدیرکل زندان های استان یزد در پایان این مراسم از همت دانشجوی مذکور برای ادامه تحصیل در زندان، با اهداء لوح و کارت هدیه بانکی تقدیر کرد.

1 2 3 4

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*