مدیر کل زندانهای استان یزد: بازنشستگی باید دوران آرامش و انتقال تجربیات باشد

مدیرکل زندان های یزد در آئین تکریم از بازنشستگان زندانهای استان یزد  بازنشستگان را گنجینه های سرشار از تجربه و تخصص دانست وگفت: باید دوران بازنشستگی دوران آرامش و انتقال تجربیات باشد .

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان یزد؛ آیین تکریم از بازنشستگان عرصه زندانبانی با حضور مدیرکل و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل زندان های یزد در مجتمع فرهنگی و آموزشی  شهید احمدی روشن کانون اصلاح و تربیت یزد برگزار شد.

رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندانهای یزد در این برنامه با اشاره به توصیه دین مبین اسلام مبنی بر احترام به بزرگترها و زحمتکشان عنوان نمود: همانگونه که پیامبر اسلام صلوات ا… علیه فرمودند کسانی که عمر خود را در راه خدمت به مردم سپری می کنند و دراین راه موی سپید می کنند این خدمات وموی سپید چراغ راهی برای آنان در سرای دیگر خواهد بود.

مدیرکل زندانهای یزد هدف از برگزاری این گونه نشست های صمیمی را تجدید دیدارهمکارن قدیمی و استفاده از تجربیات و راهنمایی های بازنشستگان دانست  و خطاب به بازنشسته ها عنوان نمود: این برنامه علاوه بر بهانه ای که برای تجدید دیدار است فرصتی است برای مشاهده فرزندان و شاگردانتان که ادامه دهنده راه شما ها هستند.

وی افزود : همواره نام و خاطره شما پیشکستوان وهمکاران قدیمی در بین مجموعه زندانهای یزد ساری و جاری است و درحال حاضر نیزامورات زندانهای یزد در مسیر تلاش های شما و توسط همکارانی که خدمت و فعالیت را از شما آموختند در حال سپری شدن می باشد.

ذوالفعلی نژاد با اشاره به مشکلات اجتماعی و اقتصادی پیش روی همکاران بازنشسته متذکر شد: خوشایند نیست فردی که عمر خود را صرف خدمت به مردم در مجموعه اداری نموده است پس از بازنشستگی  مشکلات مالی و اجتماعی دغدغه ذهنی وی شود و آرامش را از ا و بگیرد .

وی بازنشستگان را گنجینه های سرشار از تجربه و تخصص دانست و افزود: باید بجایی برسیم که دوران بازنشستگی دوران آرامش ودوران  بهره گیری از تجربه های کاری این عزیزان که حاصل یک عمر تلاش صادقانه است باشد تا بتوان به جامعه خدمات مفید تری ارائه نمود.

 

شایان ذکر است این مراسم در فضایی بسیار دلنشینِ مجتمع شهیداحمدی روشنِ کانون اصلاح و تربیت یزد و در جمعی دوستان بعد از اقامه نماز ظهر و عصر  آغاز شد و در پایان نیز با اهدا لوح از بازنشستگان تجلیل بعمل آمد.

IMG_1976 IMG_1964 IMG_1934 IMG_1829 IMG_2025 IMG_2069 IMG_2055 IMG_2046 IMG_1891 IMG_2099

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*