مدیر زندان مرکزی یزد: دقت و آمادگی یگان حفاظت توسعه دهنده حس آرامش در کل مجموعه است

مدیر زندان مرکزی یزد در جمع پرسنل یگان حفاظت این زندان هوشیاری و نظم را لازمه ایجاد آرامش و امنیت در زندان برشمرد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛حمیدرضا زارع مدیر زندان مرکزی یزد که در جمع پرسنل یگان حفاظت این زندان صحبت می کرد با تاکید بر نظم و هوشیاری ثبات و امنیت زندان را در گرو تلاش ها خالصانه یگان حفاظت زندان برشمرد و افزود: دقت و آمادگی یگان حفاظت توسعه دهنده حس آرامش و امنیت در کل مجموعه است  و در سایه این آرامش می توان به اثر بخشی دیگر فعالیت ها امیدوار بود.

مدیر زندان مرکزی نظارت ریزبینانه در ورود و خروج ها را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: یگان حفاظت زندان در مقابل ناهنجاری های داخل مجموعه مسئول است و وظیفه دارد با کنترل و نظارت ها دقیق و مداوم جلوی بروز حوادث و اتفاقات ناگوار را بگیرد.

زارع نیروهای وظیفه را بخش مهمی از یگان حافظت برشمرد و تاکید کرد: نیروی های وظیفه بازوهای توانمند یگان حفاظت خواهند بود در صورتی که بصورت مستمر و اصولی آموزش ببینند و ارتباط قلبی و صمیمی با فرماندهان خود داشته باشند.

مدیرزندان مرکزی توجه   به ظرفیت ها و پتانسیل نیروهای وظیفه و ظرافت های برخورد با آنان را ضروری دانست و متذکر شد: باید در برخورد با نیروی وظیفه احترام توام با قاطعیت و نظم مد نظر قرار گیرد و رفتار و برخورد ما بگونه ای باشد که این جوان با اعتماد به فرماندهان و مسئولان خود حاضر به همکاری در بخش های مختلف باشد.

وی افزود: نیروهای وظیفه باید مهربانی، احساس مسئولیت،نظم و دقت و قاطعیت را از مافوق خود بیاموزند تا در ادامه زندگی دعا گوی ما باشند.

IMG_4143 IMG_4144 IMG_4145 IMG_4146

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*