اولین برنامه شاهنامه خوانی در زندان مرکزی یزد برگزار شد

با همت واحد فرهنگی و مسئول کتابخانه زندان مرکزی یزد، اولین برنامه شاهنامه خوانی با حضور مسئولین ستادی اداره کل و جمعی از مسئولین ومددجویان زندان مرکزی یزد در مجتمع امام علی علیه السلام این زندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ ویژه برنامه شاهنامه خوانی با حضور مسئولین ستادی اداره کل و جمعی از مسئولین زندان مرکزی یزد و مددجویان این زندان با همت واحد فرهنگی و مسئول کتابخانه زندان مرکزی در مجتمع امام علی علیه السلام این زندان برگزار شد.

در این مراسم دوتن از اساتید دانشگاه آقایان قاری نسب و خالصی که از شاهنامه خوانان استان یزد می باشند ضمن توضیحات مفصل در مورد شاهنامه و داستانهای آن به شاهنامه خوانی ، روایتگری پرداختند .

حجت الاسلام شیری مسئول کتابخانه زندان مرکزی یزد با اعلام اینکه این برنامه برای اولین بار در سال جاری در زندان یزد برگزار شد عنوان نمود: این برنامه در راستای تاکید مدیر زندان و بمنظور توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این زندان برگزار گردید و به لطف الهی تا پایان سال برنامه های مختلفی در این زمینه برگزار خواهد شد.

وی افزود با توجه به اهتمام مدیر زندان مرکزی یزد به امر کتاب و تاکید وی مبنی بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی و انس مددجویان با کتاب، برنامه های متنوعی پیش بینی شده است که شاهنامه خوانی یکی از این موارد می باشد که با همکاری و هماهنگی اساتید این امر در زندان مرکزی بصورت دوره ای برگزار خواهد شد.

مسئول کتابخانه زندان مرکزی خاطر نشان کرد: با هماهنگی صورت گرفته با اساتید زن در این زمینه برنامه شاهنامه خوانی ویژه اندرزگاه نسوان نیز به زودی برگزار خواهد شد.

IMG_7000 IMG_7001 IMG_7004 IMG_7007 IMG_7008

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*