باحضور مدیرزندان مرکزی یزد طرح کتاب تاثیرگذار من آغاز شد

طرح کتاب تاثیر گذار من  بر اساس کتاب هایی که بیشترین اثر را بر مددجویان گذاشته باحضور مدیر زندان مرکزی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی؛ طرح کتاب تاثیر گذار من در راستای ترویج کتاب و کتاب خوانی با حضور زارع مدیر زندان مرکزی یزد در بین مددجویان این زندان آغاز شد.

این طرح با تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی توسط مددجویان زندان مرکزی اجرا می شود ودر آن هر زندانی کتابی را که بیش ترین تاثیر را بر وی گذاشته به دیگر مددجویان معرفی کرده و در باره آن توضیح می دهد.

در مراسم شروع این طرح مدیر زندان مرکزی فضای موجود در زندان مرکزی را فرصتی برای مطالعه و آشنایی با مطالب جدید عنوان نمود.

زارع با اشاره با اهمیت و تاثیر کتاب و کتابخوانی در جریان زندگی فرد متذکر شد: طرح کتاب تاثیر گذار من می تواند دیگر مددجویان را با دنیای جدید و کتاب های تاثیر گذار آشنا کند و فضای زندان را بسمت کتاب و کتاب خوانی سوق دهد.

مدیرزندان مرکزی با تشکر از مسئولین فرهنگی و برشمردند امکانات موجود در زندان و کتاب خانه زندان و از مددجویان خواست با بهره گیری از مطالب ارزنده و کتاب های موجود از لحظه های عمر خود نهایت استفاده را ببرند تا پس از تحمل حبس کوله باری از اطلاعات مفید که بتواند چراغ راه آینده باشد را با خود همراه داشته باشد.

شایان ذکر است این طرح بصورت روزانه بین نماز ظهر و عصر در زندان مرکزی یزد برگزار می گردد و هر روز یکی از مددجویان کتابی را که بیشترین تاثیر را بر وی گذاشته معرفی می کند.

IMG_6963 IMG_6964 IMG_6967

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*