بازدید مدیرکل زندان های یزد از فعالیت های زندان مرکزی

رضا ذوالفعلی نژاد مدیرکل زندان های یزد به همراه معاونین و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل از فعالیت های زندان مرکزی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی یزد؛ مدیرکل زندانهای یزد به همراه معاونین و جمعی از مسئولین ستادی اداره کل در معیت مدیرزندان مرکزی از فعالیت های زندان مرکزی در بخش های مختلف بازدید  نمودند.

مدیرکل و هیئت همراه بمنظور بررسی نکات ایمین و بهداشتی  با حضور در آشپزخانه زندان مرکزی  از روال تهیه و طبخ غذا و نیز نحوه توزیع آن بازدید بعمل آورده و مسائل بهداشتی و امنیتی را مورد کنترل قرار دادند.

ذوالفعلی نژاد در این بازدید ضمن تاکید بر سلامت مددجویان و تاثیر آن بر آرامش و امنیت زندان،  بهره گیری صحیح از مواد اولیه و تهیه غذای مناسب  و نیز توجه ویژه به نظافت را ضروری دانست .

وی در ادامه ، فروشگاه های داخل زندان و نحوه چیدمان اقلام و نظافت و انواع محصولات فروشگاه ها را مورد بازدید قرار داد  و رعایت قیمت محصولات،توجه به نظافت فروشگاهها و دقت در انواع محصولات فروشگاه ها را متذکر شد.

در پایان مدیرکل و مسئولین ستادی اداره کل با حضور در هوا خوری های زندان مرکزی به  بررسی وضعیت امنیتی، عمرانی و بهداشتی هواخوری ها پرداختند.

1 2

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*